Arama:
HAKKIMIZDA

Mobilislemler.com 2019’da İstanbul/Fatih ilçesinde kurulmuştur. İnsanların acil nakit ihtiyaçlarına çözüm sağlamak için Mobil Ödeme Bozdurma alanında tecrübe kazanmış ve tüm müşterilerine güvenli bir bozdurma platformu oluşturmak için tüm gücü ile sarfetmekedir. 3 yıldır 7/24 Mobil Ödeme Bozdurma hizmeti vermekte olan firmamız komisyon oranlarını her gün kontrol ediyor ve sizlere minimum oranlar ile fazla nakit sağlamayı başarıyoruz. Güvenin önde olduğunu biliyor ve bunun için milyonlarca insanlara hizmet veren firmamız referansları ile güven sorununu ortadan kaldırıyor.

Hedefimiz tüm oyun ve mobil seköründe lider konuma gelmek. bunun için sizlerin desteğine ihtiyacımız var.! Bizlere elinizden geldiğince destek olduğunuzun farkındayız.
Not: Adresi olmayan ve sizlere referans sunamayan firma ve kuruluşlara itibar etmeyin. Aynı şekilde 120 TL Karşılığında 100 TL Teklif eden Her kuruluş Dolandırıcıdır. Sosyal Medya Forum vb. gibi yerlere kayıtlı olduklarına dikkat edin.
Sizlere Daha İyi Hizmet Verebilmek İçin Bizlerle İletişim Kurmayı unutmayın.

Biz Kimiz ?

Mobilislemler.com

Biz kimiz ?
Neler Yapıyoruz ?
Görevimiz Nedir ?
Sizlere Nasıl Güvenebilirim ?
Tüm sorularanıza Yanıt Verıyoruz.

2019'dan Bu yana mobil ödeme bozdurma ve epin (oyun kodları) satışı veren kurum ve kuruluşuz. Acil nakit ihtiyacı olan müşterilerimize nakit sağlamaktayız. Oyunlarda kendilerini Geliştirmek isteyen gamer (oyunculara) Oyun pinleri veya ekipman satışı yapmaktayız.

wepmasteforum, wmaracı r10 gibi güvenirliği ön planda olan forum sitelerinde tüm resmi bilgilerimiz onlarda kayıtlıdır. Bu sayede güvenilir bir ticaret yapmaktayız. Whatsapp İletişim'den Müşteri Temsilcimiz ile iletişime geçip detaylı bilgi edinebilir güvenli bozum için adım atabilirsiniz.

7/24 Aktif hizmet vermekte olan web sitemiz sizlerin anlık ihtiyaçlarınızı giderme ve bu yolda gelişime açık bir kuruluş halinde ilermeme, ilerlerken de sizler ile daha da büyük referanslı kuruluş haline gelme heycanını yaşamadır.

Mobil Ödeme Bozdurma

Operatörler

İş Ortaklığı Yaptığımız Operatörler Sol Tarafda Bulunmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

İstanbul/Fatih Gülhane Caddesi no 42, 34093

 

Tel: 0533 707 15 10

Email: destek@mobilislemler.net

Hizmet Başlıkları Aşağıdaki Gibidir;

Mobil Ödeme Bozumu
Güvenilir Mobil Ödeme Bozdurma
Para Bozum
Ödeme Nakite Çevirme
Mobil Ödemeyi Nakite Çevirme

 

Mobil Ödeme Bozum Fiyat Listesi

Sol'daki Butona Tıklayarak Fiyat Listemizi Görebilirsiniz.

Alt Yararlı Bilgiler

Mobil Ödeme Ne işe Yarar ? Whatsapp İletişim Ne İşe Yarar ? Güvenilir Forum Ne İşe Yarar; Mobil Ödeme Bozdurma Ne işe yarar; Mobil Ödeme Kredisi Ne İşe Yarar; günlük hayatımızda ne işe yarar; Nerelerde Harcama Yapılabilir

Paycell Ne İşe Yarar ? Hazır Limit Ne İşe Yarar ? RazerGold Ne İşe Yarar ? Pin Kodları Ne İşe Yarar ?


Whatsapp Bağlan
Size Nasıl Yardım Edebilirim ?
Mobil İşlemler Temsilcisi "Burak"
Merhaba, Türkiye'nin En Güvenilir ve Büyük Referanslı Mobil Ödeme Bozdurma Sitesine Hoş Geldiniz. Sizlere Yardım Edebilmesi Amacı İle Müşteri Temsilcimize Bağlan Tüm Sorun ve Sorularınızı Kolayca İletin.